каталог
 

09.12.11
назад<<

Який порядок оподаткування ПДВ продажу подарункових сертифікатів, а також безоплатне їх передання іншим особам?

Згідно з п.185.1 ст.185 р.V Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) об’єктом оподаткування є операції платників податку з постачання товарів та послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України, відповідно до ст.186 ПКУ. Тобто, при продажу подарункових сертифікатів, які передбачають їх обмін на товари, платник податку повинен нарахувати податкові зобов’язання відповідно до п. 187.1 ст. 187 р. V ПКУ на дату зарахування коштів від покупця таких сертифікатів виходячи із бази оподаткування, визначеної ст. 188 р. V ПКУ. Пунктом 189.1 ст. 189 р. V ПКУ визначено, що у разі постачання товарів/послуг без оплати база оподаткування визначається виходячи з фактичної ціни операції, але не нижче звичайних цін, визначених відповідно до ст.39 ПКУ. Таким чином, операція з безоплатного передання покупцем подарункових сертифікатів третім особам є об’єктом оподаткування ПДВ.

Матеріали з інтернет сайту http://pro-u4ot.info/

 



вибір
сертифіката

 
опитування
Чи сподобався б Вам подарунок сертифікат на діджейство на радіо
 Так, я б дуже хотів спробувати побути ведучим на радіо, чи діджеєм!
 Досить цікаво!
 Зовсім не цікаво!